Oferta pracy

Kontroler Jakości

Formel D Polska Sp. z o.o.

  • Świebodzin

    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • badanie jakości oraz ocenianie zgodności wyrobów aluminiowych z obowiązującymi standardami i procedurami

  • uzupełnianie raportów

  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3 zmianowym

  • posiadasz doświadczenie w pracy produkcyjnej (nie wymagamy tego, lecz będzie to z pewnością Twój atut)

  • jesteś zaangażowany oraz odpowiedzialny

  • posiadasz zdolności manualne oraz dobry wzrok

  • jesteś nastawiony na współpracę długoterminową

  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

  • umowę zlecenie na 3 miesięczny okres próbny -> z możliwością przejścia na umowę o pracę

  • premię do 10% miesięcznie

  • pakiet szkoleń, który w pełni przygotuje Cię do pracy na stanowisku Kontrolera Jakości

  • szybką możliwość awansu na stanowisko brygadzisty

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

TWOJ PARTNER DO KONTAKTU:

Formel D | Natalia Suścicka| Ul. Toszecka 101 | Gliwice | Polska

T +48 533 141 088 | [email protected] | www.formeld.com

FORMEL D – GLOBAL PARTNER FOR VEHICLE,

PARTS AND SERVICE READINESS

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej.

Przewiń do profilu firmy