Kontroler Jakości

Formel D Polska Sp. z o.o.

  • Zachodnia 78, Świebodzin
    Świebodzin, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Zachodnia 78

Świebodzin

Twój zakres obowiązków

  • kontrola części zgodnie z instrukcją (kontrola wizualna lub przy użyciu narzędzi pomiarowych)

  • uzupełnianie raportów

  • dbanie o porządek i ład w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • jesteś skrupulatny i dokładny

  • posiadasz zdolności manualne oraz dobry wzrok

  • jesteś dobrze zorganizowany na samodzielnym stanowisku

Mile widziane

  • mile widziane doświadczenie, lecz nie jest to warunek konieczny :)

To oferujemy

  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po 3 miesiącach

  • premię do 10 % miesięcznie

  • nadgodziny płatne 50% i 100%

  • pracę w systemie 2 zmianowym

  • odzież i obuwie robocze

  • pracę w zespole specjalistów z branży motoryzacyjnej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 20 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Przewiń do profilu firmy