Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Jakości

PT STEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

PT STEEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Andrzeja Antosiewicza 1

Szczecin

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na ww stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości (międzyoperacyjną i końcową) elementów stalowych w procesie produkcji konstrukcji stalowych

Nasze wymagania

  • znajomości technologii wytwarzania konstrukcji stalowych

  • znajomość obsługi programów CAD

  • znajomość obsługi pakietu Office (Exel)

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • mile widziani studenci (kierunków technicznych)

To oferujemy

  • pracę w Szczecinie, na terenie Szczecińskiego Parku Przemysłowego (dawniej Stocznia Szczecińska)

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • niezbędne szkolenia