Oferta pracy

Kontroler Jakości

HYDRAULIKA SIŁOWA SKRAW-MET SP. Z O.O. SP.KO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma SKRAW-MET jest postrzegana jako czołowy producent siłowników hydraulicznych, mających zastosowanie w maszynach budowlanych, drogowych, leśnych, górnictwa, a także w całym asortymencie wszelkiego rodzaju podnośników, dźwigów, wózkach widłowych, maszynach komunalnych i rolniczych. Posiadamy własne, budowane ponad 40 letnim doświadczeniem KNOW-HOW. Wprowadzone przez nas rozwiązania w aspekcie ciągłego doskonalenia wyrobów sprawiają, że nasze produkty są niezawodne, nowoczesne, wykazujące się maksymalną trwałością.
Podstawowym elementem strategii firmy SKRAW-MET jest spełnienie oczekiwań Odbiorcy, tak aby ocena wyrobów była wyższa od Jego oczekiwań. Realizacja powyższej strategii opiera się na wprowadzeniu i przestrzeganiu nałożonych reżimów jakościowych oraz dotrzymywaniu terminów dostaw, które dobrze są odbierane przez naszych Kontrahentów w kraju i za granicą.

W tej chwili poszukujemy kandydatów na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

  • kontrola jakości półproduktów na poszczególnych etapach produkcji oraz wyrobów gotowych
  • rzetelne wykonywanie pomiarów
  • dbałość o zgodność przebiegu procesu produkcji z normami jakościowymi
  • nadzór nad wyrobem niezgodnym, wypisywanie raportów niezgodności
  • prowadzenie dokumentacji z przeprowadzonych kontroli

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie produkcyjnej
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dbałość i sumienność w działaniu
  • szczególna koncentracja na przestrzeganiu zasad BHP i ochrony środowiska
  • dodatkowe doświadczenie przy odbiorach konstrukcji spawanych mile widziane

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowa o pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy