Oferta pracy

Kontroler Jakości

COLLINS AEROSPACE

3 4465 219 brutto / mies.
  • Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • W oparciu o istniejący system produkcji w konsultacji z przełożonym planowanie i realizaja powierzonych prac na zajmowanym stanowisku,

  • Odpowiadzialność za kontrole dostaw materiałów produkcyjnych i produktu od dostawców,

  • Odpowiadzialność za przygotowanie dokumentacji dla części wysyłanych do klienta (CofC),

  • Weryfikacja dokumentów jakościowych dostarczanych wraz z materiałami produkcyjnymi,

  • Przeprowadzanie odbiorów ilościowo-jakościowych detali w procesie produkcyjnym i finalnym,

  • Wystawianie dokumentów niezgodności, sporządzanie raportów kontroli pierwszej sztuki (FAI) oraz odpowiedzialność za zgodność z wymaganiami klienta.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (wymagane),

  • Doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości,

  • Umiejętność czytania rysunków, interpretacji warunków technicznych i norm (wymagane),

  • Umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym (wymagane),

  • Umiejętność oceny wyrobów pod względem jakościowym

  • Znajomość języka angielskiego (wymagane)

  • Znajomość norm dla procesów wytwarzania: obróbki mechanicznej, procesów specjalnych

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym i krajowym,

  • wynagrodzenie zasadnicze 3446 - 5219 złotych brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia,

  • regularny wzrost wynagrodzenia w oparciu o system progresji,

  • możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emertytalnego, po 3 miesiącach od zatrudnienia,

  • możliwość dofinansowania studiów w ramach programu Scholar,

  • pakiet socjalny, w tym karty MultiSport.

Collins Aerospace, jednostka Raytheon Technologies Corporation (NYSE: RTX), jest liderem w zakresie zaawansowanych technologicznie i inteligentnych rozwiązań dla globalnego przemysłu lotniczego i obronnego. Stworzona w 2018 roku przez połączenie UTC Aerospace Systems i Rockwell Collins, Collins Aerospace ma możliwości, kompleksową ofertę i doświadczenie, aby sprostać najtrudniejszym wyzwaniom klientów i wymaganiom szybko rozwijającego się globalnego rynku. Zakłady w Krośnie oraz podrzeszowskiej Tajęcinie specjalizują się w produkcji części, podzespołów oraz podwozi lotniczych do samolotów cywilnych i wojskowych dla takich odbiorców jak: Boeing, Airbus, Bombardier, Lockheed Martin oraz Gulfstream. Nasze miejsce w strukturze korporacyjnej: UTC → Collins Aerospace → Mechanical Systems (SBU) → Landing Systems (BU).

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych kandydatów prosimy