Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Tarnowskie Góry, śląskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Elektrocarbon Sp. z o.o.

    Producent szczotek węglowych do maszyn elektrycznych oraz wyrobów z aluminium i innych metali, poszukuje kandydata na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

    Opis stanowiska:

    • Ocena jakości i zgodności materiałów i wyrobów ze specyfikacją techniczną
    • Znajomość procesów produkcyjnych opartych na wytycznych ISO 9001 i wykonywanie pomiarów na zgodność z wytycznymi systemu jakości
    • Kontrola jakości bieżącej produkcji oraz wyrobów gotowych
    • Kontrola statystyczna procesu
    • Nadzór nad wyrobem niezgodnym
    • Wypełnianie dokumentacji technicznej wynikami pomiarów,
    • Przygotowywanie raportów z kontroli jakości oraz nadzór nad zapisami kontroli jakości dla materiałów i wyrobów
    • Wykonywanie prac związanych z badaniami laboratoryjnymi wytypowanych wyrobów, w tym badania nowych wyrobów, prototypów, serii próbnych i bieżącej produkcji
    • Obsługa oraz nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
    • Opracowanie instrukcji kontroli

    Wymagania:

    • Minimum wykształcenie średnie elektrotechniczne
    • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, mikromierz, czujnik mikrometryczny, mierniki elektryczne, mikroskop)
    • Podstawowa znajomość Pakietu Microsoft Office (Microsoft Excel, Word)
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

    Oferujemy:

    • dobre warunki pracy
    • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i zaangażowania
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.