Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości towaru - świeże owoce i warzywa

Verdina Sp. z o.o. Sp.K.

5 3006 500 brutto / mies.
  • Bronisze (pow. warszawski zachodni)

    Bronisze (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

Zakres odpowiedzialności:

kontrola jakości świeżych owoców i warzyw zgodnie z obowiązującymi specyfikacjami

prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji jakościowej

sporządzanie raportów  jakościowych i  raportowanie do działu handlowego

wdrożenie i utrzymanie systemu HACCP

zarządzanie reklamacjami: przyjmowanie i wyjaśnianie reklamacji z dostawcami oraz klientami

stała kontrola przestrzegania standardów jakościowych na wszystkich etapach procesu

ścisła  współpraca z działem handlowym

współpraca z instytucjami kontroli państwowej

Nasze wymagania

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata w branży spożywczej (w szczególności w sektorze owoców i warzyw)

znajomości standardów HACCP, ISO 22000 lub IFS/BRC

dokładność, precyzyjność, systematyczność

samodzielność w działaniu

dyspozycyjność

uprawnienia audytora wewnętrznego systemów jakościowych (mile  widziane)

bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1

To oferujemy

Oferujemy:

atrakcyjny system wynagradzania i premiowania

umowę o pracę

możliwość rozwoju w strukturach firmy

dofinansowanie do karty Multisport, opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego

godziny rozpoczęcia pracy wczesnoporanne

praca zadaniowa

pracujące niedziele (2 x w miesiącu, za niedzielę odbierany jest dzień wolny w tygodniu)

O nas

Rozpoczęliśmy swoją działalność w maju 2019 roku.

Zajmujemy się sprzedażą owoców

i warzyw dla odbiorców hurtowych w kraju i za granicą.

Na siedzibę swojej działalności

wybraliśmy największą polską giełdę –

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. w Broniszach.

Silny rozwój zawdzięcza doskonałemu i profesjonalnemu zespołowi.

Jeśli chcesz pracować wśród najlepszych, zależy Ci na rozwoju,

przy czym szukasz zdrowej atmosfery w pracy.

To ta oferta jest pisana dla Ciebie !