Ta oferta pracy jest nieaktualna od 397 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler jakości VT1

  • Zabrze, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-02-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy skandynawskim koncernem, będącym światowym liderem w produkcji systemów rur preizolowanych dla ciepłownictwa. W  Polsce zatrudniamy ponad 600 pracowników w czterech zakładach produkcyjnych. W naszym zespole cenimy ludzi, zachęcamy ich do otwartości, szanujemy różnorodność i oczekujemy kreatywności.

    W związku ze zwiększoną ilością zleceń produkcyjnych poszukujemy osób na Spawalnię, które dołączą do naszego zespołu na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zabrze

    Zakres zadań:

    • nadzór nad jakością produkcji (kontrola produktów na wszystkich etapach procesu)
    • prowadzenie dokumentacji i zapisów na poszczególnych etapach produkcji
    • nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną i wymaganiami klienta

    Wymagania:

    • kurs badań nieniszczących VT1 lub VT2
    • wykształcenie min. średnie mile widziane techniczne
    • podstawowa znajomość rysunku technicznego
    • znajomość obsługi standardowych programów komputerowych (MS Office)
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w firmie produkcyjnej)
    • praktyka w wykonywaniu badań nieniszczących  VT1 lub VT2
    • uprawnienia na suwnice – będą dodatkowym atutem
    • zaangażowanie, dokładność i rzetelność
    • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzy - zmianowym
    • umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • umowę o pracę bezpośrednio z firmą LOGSTOR
    • bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony z okazji świąt Bożego narodzenia i Wielkanocy, paczki na Boże Narodzenie)
    • opiekę medyczną, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
    • pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze
    • zdobycie doświadczenia w międzynarodowej organizacji
    • możliwość podjęcia pracy od zaraz

    Jesteś zainteresowany? Aplikuj już teraz!

    LOGSTOR  Polska Sp. z o.o.
    ul. Handlowa 1
    41-807 Zabrze

    Prosimy o dodani klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).