Kontroler jakości w dziale Produkcji

Decora S.A.

  • Jarocin (pow. jarociński)

    Jarocin (pow. jarociński), wielkopolskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 13 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • kontrolę wejściową pod kątem zgodności surowców, wyrobów gotowych z obowiązującymi standardami i procedurami

  • kontrolę jakości wyrobów w całym cyklu produkcyjnym i dokonywanie zapisów w protokołach kontroli pomiarów.

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji jakościowej.

  • szkolenie pracowników w zakresie kontroli jakości wyrobów.

  • inicjowanie usprawnień oraz dążenie do poprawy jakości pracy własnej i działu oraz poprawy jakości w podległych obszarach.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kontrolera jakości w zakładzie produkcyjnym

  • wykształcenie min średnie , mile widziane wykształcenie techniczne

  • mile widziana umiejętność obsługi SAP oraz MS Office – szczególnie excel

  • umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • znajomość podstawowych metod rozwiązywania problemów (problem solving)

  • umiejętności analitycznego podejścia i umiejętności pracy z dużą liczbą danych

  • odpowiedzialność, spostrzegawczość, dyspozycyjność oraz umiejętność budowanie relacji z pracownikami

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • kartę Multisport

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach, czy targach

  • konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin

  • dofinansowanie choinkowe

  • wyprawki szkolne dla dzieci pracowników

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje