Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości w laboratorium

Electrolux Poland Sp. z o.o. Oddział Żarów

  • Fabryczna 4, Żarów
    Żarów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Fabryczna 4

Żarów

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa CMM – pomiary bieżącej produkcji detali z tłoczni;

  • Programowanie CMM;

  • Pomiary komponentów niezgodnych z bieżącej produkcji;

  • Pomiary homologacyjne komponentów;

  • Kontrola adhezji bitumenu;

  • Wykonywanie testów transportowych;

  • Obsługa testera kosza, drzwi oraz paneli sterujących;

  • Obsługa komory klimatycznej;

  • Obsługa komory solnej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. Średnie, mile widziane techniczne;

  • Wiedza z zakresu zasad funkcjonowania sprzętu kontrolno-pomiarowego oraz technik pomiarowych;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość obsługi przyrządów pomiarowych;

  • Doświadczenie w obsłudze współrzędnościowych maszyn pomiarowych – umiejętność programowania;

  • Samodzielność w realizacji zadań oraz umiejętność pracy w zespole;

  • Dokładność i rzetelność w wykonaniu zadań.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;

  • Atrakcyjny pakiet socjalny: dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport, dopłaty do wypoczynku, możliwość zakupu sprzętu AGD na preferencyjnych warunkach, pakiet medyczny, karty na usługi gastronomiczne i kulturalno-rozrywkowe;

  • Premię miesięczną za realizację założonych wyników produkcyjnych;

  • Bezpłatny transport z/i do pracy z ponad 30 miejscowości;

  • Bezpieczne warunki pracy i miłą atmosferę.

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.

W Electrolux mamy wspólny cel – sprawić, aby codzienne życie było łatwiejsze i przyjemniejsze.

Electrolux to wiodąca na świecie firma produkująca sprzęt AGD, która od ponad 100 lat kształtuje życie na lepsze. Odkrywamy na nowo smak oraz poprawiamy samopoczucie milionów ludzi, zawsze starając się być liderem w zakresie zrównoważonego rozwoju dzięki naszym rozwiązaniom i działaniom. Pod naszymi markami, w tym Electrolux, AEG i Frigidaire, każdego roku sprzedajemy około 60 milionów artykułów gospodarstwa domowego na około 120 rynkach. W 2020 roku Electrolux osiągnął sprzedaż na poziomie 116 miliardów SEK i zatrudniał 48 000 osób na całym świecie.

Za tworzenie najlepszych warunków dla swoich pracowników doceniono nas prestiżowym certyfikatem TOP EMPLOYER POLSKA 2021.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.pracawelectrolux.pl

Przewiń do profilu firmy

Masz odpowiednie wykształcenie i kwalifikacje, ale nie posiadasz doświadczenia?

Jesteś młodą i ambitną osobą?

Być może to właśnie Ciebie poszukujemy na to stanowisko!

Złóż swoje CV i przyjdź na rozmowę.