Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Zakłady Farmaceutyczne "UNIA" Spółdzielnia PracyO firmie

  • Chłodna 56/60, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zakłady Farmaceutyczne "UNIA" Spółdzielnia Pracy

Chłodna 56/60

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zaangażowana w prace Działu Kontroli Jakości w zakresie: pobierania prób materiałów i produktów, wykonywania analiz i oceny jakościowej materiałów i produktów, wykonywania badań stabilności produktów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne

  • doświadczenie w pracy przy ocenie jakościowej produktów leczniczych

  • znajomość obsługi aparatury laboratoryjnej np.: HPLC, spektrofotometru

  • znajomość zasad GMP

  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym

  • znajomość obsługi komputera (Microsoft Office)

  • komunikatywność, zdolności interpersonalne

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów natury chemicznej

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • udział w szkoleniach niezbędnych do wykonywania pracy

  • zdobycie doświadczenia w stale rozwijającej się branży

Zakłady Farmaceutyczne „UNIA” Spółdzielnia Pracy, to polska firma farmaceutyczna

prowadząca działalność od 1938 roku.

Przewiń do profilu firmy