Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Warsaw Numerical Control Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 110/114

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Międzyoperacyjna i końcowa kontrola procesu produkcyjnego za pomocą standardowych przyrządów pomiarowych.

  • Obsługa urządzeń pomiarowych CMM.

  • Wypełnianie raportów z pomiarów.

  • Wykonywanie pomiarów twardości i przewodności elektrycznej.

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej.

  • Praca w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00; 14:00-22:00).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne.

  • Doświadczenie na stanowisku Kontrolera Jakości min. 1 rok

  • Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (mikrometr, suwmiarka itp.)

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętność pracy w grupie.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Przyjazną atmosferę w zespole.

  • Pakiet szkoleń.

  • 2x do Roku bony na święta.

  • Soki, kawę, herbatę, owoce.

  • Bezpłatny parking.

O nas

WARSAW NUMERICAL CONTROL SP. Z O. O. to joint venture między Grupą Le Piston Français (Francja) i Sevilla Control (Hiszpania), jest przedsiębiorstwem przemysłowym działającym w branży lotniczej. Firma położona jest na terenie kompleksu przemysłowego PZL Warszawa-Okęcie na lotnisku w Warszawie. WNC produkuje elementy mechaniczne dla przemysłu lotniczego.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Warsaw Numerical Control Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie potwierdzam, że zapoznałem/łam się z informacjami dotyczącymi Administratora Danych i przysługującymi mi prawami zamieszczonymi pod ogłoszeniem”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Warsaw Numerical Control Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy al. Krakowskiej 110/114. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.