Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Międzynarodowa firma produkcyjna z branży maszynowej poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa/ MIĘDZYLESIE

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne;
    • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kontrolera jakości;
    • Doświadczenie związane z pomiarami części maszyn;
    • Umiejętność programowania maszyny pomiarowej (preferowane PC-DMIS, MITUTOYO lub inne);
    • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

    OBOWIĄZKI:

    • Kontrola części maszyn i form;
    • Opracowanie metodyki pomiarów, programów pomiarowych dla maszyny pomiarowej;
    • Obsługa maszyn i przyrządów pomiarowych KJ;
    • Nadzór nad sprzętem pomiarowym;
    • Opracowanie i przestrzeganie procedur jakościowych;

    OFERUJEMY:

    • Zdobycie cennego, ciekawego doświadczenia w dużej międzynarodowej korporacji;
    • Stabilne wynagrodzenie;
    • Szkolenia;
    • Pakiet socjalny (pakiet Multisport, dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, wyprawka szkolna, paczki świąteczne dla dzieci i inne);
    • Pakiet medyczny;
    • Dostęp do najnowszych technologii;

    Aplikacje (CV wraz z listem motywacyjnym) prosimy przesyłać

    na za pomocą przycisku Aplikuj

    Klauzula informacyjna: Graham Packaging Poland Sp. z o.o. , adres: ul. Żelazna 32, 05-071 Sulejówek, Poland będąca Administratorem Danych informuje, iż dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu nawiązania kontaktu (art. 6 ust. 1 lit. f rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych) albo podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b ww. rozporządzenia) w związku z uczestnictwem Kandydata w procesie rekrutacyjnym. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny dla osiągnięcia celu przetwarzania. Na każdym etapie przetwarzania danych osobowych kandydaci dokonujący zgłoszenia mają prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Kandydaci dokonujący zgłoszenia mają również prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych na czynności związane z przetwarzaniem ich danych osobowych sprzecznie z przepisami prawa.

    Ponadto Kandydat oświadcza, iż wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów więcej niż jednej rekrutacji. Zgoda udzielona jest bez ograniczeń czasowych. Kandydat może w każdym czasie złożyć oświadczenie o cofnięciu niniejszej zgody na adres e-mail: [email protected]
    bottom