Oferta pracy

Kontroler Jakości

HERZ Armatura i Systemy GrzewczeO firmie

  • Wieliczka, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o. o. w Wieliczce należy
do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej oraz kotłów na biomasę.

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce i rozbudową zakładu produkcyjnego
w Wieliczce, firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieliczka

Zakres obowiązków:

  • Kontrola wyrobów w toku produkcyjnym
  • Badania bieżące wyrobu gotowego
  • Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych kontroli i badań
  • Pomoc w realizacji zadań działu jakości
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową zgodnie z przyjętym standardem
  • Informowanie o niezgodnościach w procesie produkcyjnym

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami metrologicznymi
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Język angielski lub język niemiecki - mile widziany
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie II zmianowym
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym MS Excel w zakresie podstawowym

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Nabycie doświadczenia zawodowego w firmie o międzynarodowym zasięgu

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Herz Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o., która stanie się ich Administratorem, w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się ze szczegółową informacją, jak chronione będą moje dane osobowe oraz jakie przysługują mi prawa, zamieszczoną na stronie www.herz.com.pl i jestem świadoma/y, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez Herz Armatura i Systemy Grzewcze sp. z o.o.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy