Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

System-Barosz Gwimet Sp. z o.o.

  • Marklowicka 7, Wodzisław Śląski
    Wodzisław Śląski, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Marklowicka 7

Wodzisław Śląski

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości wyrobu,

  • Obsługa przyrządów pomiarowych,

  • Prowadzenie zapisów jakości w sposób przewidziany w planie kontroli.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne,

  • Znajomość rysunku technicznego,

  • Znajomość podstawowych przyrządów pomiarowych.

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Pakiety ubezpieczeń oraz dodatkowe ubezpieczenia dla dzieci,

  • Dofinansowanie do posiłków,

  • Karty sportowe,

  • Imprezy integracyjne,

  • Paczki świąteczne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Firma Barosz to Firma produkcyjna z ponad 30-letnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w obróbce komponentów dla branży automotive, przemysłu budowlanego, producentów maszyn i urządzeń. Zajmujemy się zaawansowaną i wielkoseryjną obróbką CNC. Specjalizujemy się w obróbce głowic silnika, obudowach skrzyń biegów oraz bloków silników elektrycznych.

Posiadamy w pełni zautomatyzowany i zrobotyzowany park maszynowy. Naszym priorytetem jest zarówno jakość usług jak i czas realizacji. Współpracujemy ze światowymi liderami branży motoryzacyjnej. Szczegóły na stronie www.barosz.pl

Przewiń do profilu firmy