Ta oferta pracy jest nieaktualna od 515 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Słupno (pow. wołomiński), Wołomin, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-02-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Saks-Pol Spółka Jawna

    Projektujemy i produkujemy w szerokim wachlarzu zintegrowane obudowy i rozdzielnice dla branży energetycznej, branży kolejowej, a także potrzeb wojska. Posiadamy nowoczesny park maszyn CNC, certyfikowane (klasa CL1) stanowiska spawalnicze jak również lakiernię proszkową dla dużych gabarytów. Jesteśmy znaczącym dostawcą własnych produktów na rynek krajowy i europejski.

    W związku z dynamicznym rozwojem Saks-Pol Spółka Jawna

    poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wołomin (okolice), Słupno (pow. wołomiński)
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Kontrola jakości wyrobów na poszczególnych etapach wytwarzania produktu.
    • Odbiór jakościowy wyrobów gotowych.
    • Sporządzanie zapisów w formie raportów z kontroli wizualnej i pomiarów.
    • Konsekwentna współpraca z wydziałem produkcyjnym odnośnie wykonywanych prac.
    • Nadzór nad zapisami i dokumentacją jakościową.

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne.
    • Minimum 2-lata doświadczenie na w/w stanowisku.
    • Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych.
    • Znajomość  rysunku technicznego.
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej dla konstrukcji spawanych.
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany).
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.