Oferta pracy

Kontroler Jakości

MASK AUTHORITY sp. z o.o.O firmie

MASK AUTHORITY sp. z o.o.

Targowa 4

Wrocław

Mask Authority Sp. z o.o. jest nowopowstałą spółką grupy TB International. Jej głównym celem jest realizacja projektów związanych z produkcją maseczek medycznych jak i maseczek typu N95. Skupiamy się na tym by sprostać najwyższym standardom w klasie ISO, dlatego praca będzie miała miejsce przy nowoczesnym sprzęcie w pomieszczeniach typu clean room.

Zadania:

  • Przestrzeganie i audytowanie procedur SZJ wdrożonych w spółce
  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego
  • Zbieranie i analiza danych jakościowych
  • Terminowe wykonanie analiz dotyczących surowców i wyrobu gotowego
  • Nadzór nad wyrobem i materiałem niezgodnym
  • Realizowanie działań związanych z reklamacjami - kontakt z dostawcami
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia
  • Wykształcenie średnie, techniczne - mile widziane wykształcenie wyższe
  • Umiejętność obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Staranność i dokładność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Możliwość rozwoju i szybkiego awansu
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • System szkoleń
Jeśli spełniasz powyższe kryteria i zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij nam swoje CV. W dokumentach aplikacyjnych zawrzyj też poniższą klauzulę dotyczącą ochrony danych osobowych.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Mask Authority Sp. z o.o. Ul. Targowa 4, Wrocław 52-326 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy