Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości

COLLINS AEROSPACEO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pomiary manualne detali za pomocą przyrządów kontrolno-pomiarowych

  • Opracowywanie raportów kontroli z pomiarów

  • Nadzór nad wyposażeniem kontrolno- pomiarowym

  • Dzienne raportowanie wyników pracy do lidera kontroli

  • Wypełnianie dokumentacji jakościowej w tym certyfikatów jakościowych dla klienta

  • Raportowanie niezgodności w systemie SAP

  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym

  • Wykonywanie audytów doraźnych LPA

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Minimum 2 lata doświadczenie na w/w stanowisku

  • Umiejętność obsługi ręcznych narzędzi kontrolno-pomiarowych

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku SAP

  • Mile widziana obsługa maszyn CMM

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Zorientowanie na spełnienie oczekiwań klientów

  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i wsparcie profesjonalistów

  • Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Odpowiedzialne i wymagające zadania z dostępem do nowoczesnych narzędzi

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę multisport

  • Prywatny Program Emerytalny

  • Scholar Program

  • Dofinansowanie do ,,wczasów pod gruszą’’