Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

THERMOPATCH POLSKA SP. Z O. O.O firmie

  • Tadeusza Wendy 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

THERMOPATCH POLSKA SP. Z O. O.

Tadeusza Wendy 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja planu kontroli

  • Kontrola końcowa produktu przed zwolnieniem do klienta (kontrola wzrokowa oraz testy funkcjonalności produktu)

  • Uzupełnianie dokumentacji jakościowej

  • Raportowanie do przełożonego wszelkich stwierdzonych odchyleń

  • Bezpośredni kontakt z produkcją – ustalanie przyczyn powstałych niezgodności

  • Udział w procesie aplikacji produktów

  • Wykonywanie poleceń przełożonego

  • Odpowiedzialne kontrola oraz zwalnianie produktów dla klienta

  • Odpowiedzialność za prawidłowe uzupełnianie dokumentacji

  • Odpowiedzialne podejmowanie decyzji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: min. Średnie

  • Doświadczenie: 2 lata

  • Dobra znajomość obsługi komputera, znajomość pakietu Office

  • Komunikatywność

  • Kreatywność

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Mile widziane

  • Znajomość systemów zarządzania jakością będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Umowę o pracę

  • Premie i nagrody

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Thermopatch istnieje od 1934 roku i jest to firma o zasięgu międzynarodowym zajmująca się znakowaniem tekstyliów. Polska siedziba mieści się we Wrocławiu (Wrocławski Park Przemysłowy dzielnica Oporów).

Przewiń do profilu firmy