Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Września, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 04.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Lider na rynku identyfikacji wizualnej i elektronicznej zwierząt poszukuje pracownika na stanowisko:
KONTROLER JAKOŚCI
Miejsce pracy: Września

Główne obowiązki:

  • Kontrola wejściowa materiałów i produktów
  • Kontrola procesu produkcyjnego
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym
  • Uczestnictwo w procesie reklamacyjnym
  • Analiza i raportowanie wyników – SPC
  • Wdrażanie narzędzi Ciągłego Doskonalenia – m.in. System Sugestii, 5S, Koła Jakości, SMED

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie kierunkowe – Zarządzanie Jakością, Inżynieria produkcji lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień związanych z Systemami Zarządzania Jakością – m.in. ISO 9001, ISO 14001
  • Znajomość narzędzi jakościowych – głównie AQL, SPC, 5Why, Ishikawa, Pareto, inne
  • Dobra znajomość systemu MS Office – głównie MS Excel, MS Word, MS Outlook
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość zagadnień i narzędzi Lean Management, Six Sigma będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Praca w pełnym wymiarze pracy, w trybie 3 zmianowym
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole
  • Dostęp do oferty szkoleń i innych działań rozwojowych

Prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk:

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się