Oferta pracy

Kontroler jakości - wsparcie produkcji

Exact Systems Sp. z o.o.

9 30011 300 brutto / mies.
  • Gent lub Aalst, Belgia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie produkcji oraz obsługa maszyn produkcyjnych,

  • kontrola części oraz podzespołów samochodowych.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.

To oferujemy

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie wraz z pełnymi składkami ZUS,

  • bezpłatne zakwaterowanie oraz zwrot kosztów dojazdu,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku.

  • wsparcie dedykowane Koordynatora.

  • Benefity

  • mieszkanie służbowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Grupa Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii oraz Hiszpanii. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy

Aktualnie poszukujemy w Belgii kandydatów do prac produkcyjnych oraz związanych z kontrolą jakości (branża samochodowa).

Możliwe rozpoczęcie współpracy OD ZARAZ!