Ta oferta pracy jest nieaktualna od 98 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości - Wsparcie Produkcji

  • Gliwice, Tychy, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Rybnik, Wojkowice, Bielsko-Biała, śląskie
  • Pracownik fizyczny
  • 14.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CRS Polska Sp. z o.o. to nowatorska firma, która jakość stawia
    zawsze na pierwszym miejscu. Od kilkudziesięciu lat z powodzeniem świadczymy usługi w zakresie kontroli jakości części w branży motoryzacyjnej na arenie międzynarodowej.

    W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

    KONTROLER JAKOŚCI – WSPARCIE PRODUKCJI
    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Wojkowice

    Obowiązki:

    • kontrola i selekcja części samochodowych,
    • wsparcie produkcji,
    • raportowanie wyników kontroli.
    NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA – PROWADZIMY SZKOLENIA WDRAŻAJĄCE !

    WYMAGANIA:

    • chęć do rozpoczęcia pracy od zaraz,
    • samodzielność i zaangażowanie,

    OFERUJEMY:

    • Umowa zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy,
    • Atrakcyjne stawki + dodatki,
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży motoryzacyjnej,
    • Praca z zastosowaniem nowoczesnych technologii.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.