Oferta pracy

Kontroler jakości wyrobów gotowych (K/M)

PIT-RADWAR S.A. O firmie

Rekrutacja zdalna

PIT-RADWAR S.A.

Poligonowa 30

Warszawa

poszukuje kandydatów do pracy w Obszarze Kontroli Jakości na stanowisko:

Numer ref.: 47/2019
Miejsce świadczenia pracy:
PIT-RADWAR S.A.,
WARSZAWA, ul. Poligonowa 30
Wymiar etatu: pełny

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie kontroli zgodnie z planem kontroli zawartym w przewodniku technologicznym oraz dokumentacją konstrukcyjną,
  • Bierze udział w badaniach jakości urządzeń składowych i wyrobów finalnych,
  • Wykonywanie czynności pełnego odbioru technicznego zespołów i wyrobów samodzielnie i z przedstawicielem Rejonowego Przedstawicielstwa Wojskowego,
  • Wykonywanie czynności związanych z odbiorem jakościowym usług wykonywanych przez kooperantów,
  • Akceptowanie pod kątem formalnym oraz merytorycznym Kart Zmian Technicznych,
  • Niedopuszczanie wyrobu niezgodnego z wymaganiami do dalszego etapu produkcji,
  • Systematyczne prowadzenie wpisów do rejestrów i baz danych, wystawianie dokumentów opisujących status wyrobów,
  • Przechowywanie i nadzorowanie zapisów dotyczących jakości i odbioru wyrobów,
  • Zbieranie, przetwarzanie i przekazywanie danych koniecznych do podejmowania decyzji przez kierownictwo.

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe lub średnie elektroniczne lub mechaniczne,
  • 3 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z kontrolą jakości,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość norm obronnych NO.

Oferujemy:

  • Ciekawą, odpowiedzialną i ambitną pracę, oraz możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy,
  • Stały rozwój kompetencji, rozbudowany system szkoleniowy, działania w zespole profesjonalistów,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów firmowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, inne…),
  • Dostęp do najnowocześniejszej technologii i rozwiązań w codziennej pracy,
  • Dofinansowanie kształcenia na studiach wyższych, podyplomowych i doktoranckich, dla studentów ostatnich lat studiów,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która stawia na ludzi przedsiębiorczych, otwartych i zaangażowanych.

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać klikając w przycisk „APLIKUJ TERAZ” znajdujący się poniżej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy