Oferta pracy

Kontroler Jakości Wyrobów Gotowych

APATOR POWOGAZ S.A.O firmie

APATOR POWOGAZ S.A.

Janickiego 23/25

Poznań

„APATOR POWOGAZ” S.A.
w Poznaniu
Wiodący producent urządzeń do opomiarowania wody i ciepła w Polsce
poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Systematyczne sprawdzanie wydrukowanych detali oraz wyrobów gotowych na podstawie przygotowanej dokumentacji technologicznej.
  • Sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji jakościowej.
  • Bieżąca współpraca z innymi działami spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Kontroli Jakości.
  • Wiedza z zakresu interpretacji rysunku technicznego.
  • Obsługa przyrządów pomiarowych.
  • Podstawowa znajomość MS Office.
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność, sumienność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.
  • Dodatkowym atutem byłaby znajomość narzędzi jakościowych (8D, PDCA, Pareto, 5WHY).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
  • Pracę w centrum poznania w międzynarodowej grupie (komunikacja w języku angielskim).
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia i zakończenia pracy.
  • Dofinansowanie wypoczynku oraz ciekawy pakiet socjalny finansowany, w tym korzystanie z firmowych apartamentów nad morzem.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji będącej na rynku od 95 lat.
  • Przejrzysty system premiowania, dodatkowe benefity (karty benefit, prywatna opieka medyczne luxmed), umożliwiamy zawarcie korzystnej umowy ubezpieczenia grupowego.
  • Firmowy parking.

Prosimy o załączenie klauzuli do aplikacji:

Zgadzam się na zachowanie mojej aplikacji rekrutacyjnej dla potrzeb przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż 3 miesiące.

Administratorem danych jest APATOR POWOGAZ S.A., ul. Klemensa Janickiego 23/25, 60-542 Poznań (dalej: My). Dane podane przez Ciebie w CV oraz w liście motywacyjnym będziemy przetwarzać w celach rekrutacji. Masz prawo w każdym czasie wycofać swoją aplikację z naszej rekrutacji pisząc na adres e-mail [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy