Oferta pracy

Kontroler jakości wyrobów

BerlinerLuft.Technik Sp. z o.o.O firmie

BerlinerLuft.Technik Sp. z o.o.

Lniana 13

Koszalin

BERLINERLUFT.TECHNIK Sp. z o.o. należąca do Grupy Przedsiębiorstw BerlinerLuft, zajmuje się produkcją systemów wentylacyjnych, wentylatorów i central klimatyzacyjnych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:
KONTROLER JAKOŚCI WYROBÓW
Miejsce pracy: Koszalin

Zadania:

  • wykonywanie pomiarów wyrobów gotowych oraz w toku produkcji
  • zwalnianie wyrobu gotowego do Klienta
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wynikami pomiarów
  • wsparcie produkcji w ustalaniu i podejmowaniu działań korygujących

Wymagamy:

  • min. wykształcenia średniego technicznego
  • umiejętności interpretacji rysunku konstrukcyjnego/technicznego i dokonywania pomiarów według tego rysunku
  • znajomości zagadnień metrologii
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • mile widziana znajomość jęz. niemieckiego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • świadczenia z funduszu socjalnego
  • przyjazną atmosferę

Oferty w postaci CV prosimy kierować za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy