Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Wysoka (pow. zawierciański), śląskie
  • Specjalista
  • 29.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma STALOBREX Sp. z o.o., specjalizująca się w produkcji elementów konstrukcyjnych maszyn  budowlanych zatrudni od zaraz na umowę o pracę

    KONTROLER JAKOŚCI
    Wynagrodzenie 4.000 brutto ewentualnie do negocjacji
    Miejsce pracy: Wysoka (pow. zawierciański)

    OPIS STANOWISKA PRACY

    • Kontrola części na produkcji,
    • Wykonywanie raportów pomiarowych,
    • Wykonywanie badań NDT.

    PROFIL KANDYDATA

    • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • Ważne certyfikaty badań nieniszczących: VT, PT I MT,
    • Doświadczenie w pomiarach części.

    Osoby zainteresowane ofertą proszę o przesłanie swojego CV klikając w przycisk aplikowania.

    Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez STALOBREX Sp. z o.o. z siedzibą w z siedzibą w Wysokiej przy ul. Paderewskiego 24 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
    Jeśli wyraża Pan/ Pani również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez STALOBREX Sp. z o.o. z siedzibą w z siedzibą w Wysokiej przy ul. Paderewskiego 24 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

    Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Stalobrex Sp. z o.o. z siedzibą w Wysokiej przy ul. Paderewskiego 24. Inspektorem ochrony danych jest Pani Katarzyna Kozieł – Kozłowska prowadząca Kancelarię Adwokacką w Kielcach przy ul. Żytniej 14A, e-mail [email protected], tel. +48 604 205 579. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji zawartej z administratorem umowy. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą  co najmniej przez okres 5-ciu lat. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.