Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler jakości z językiem niemieckim

e-r-s Polska sp.z o.o.

  • Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie audytów procesów produkcyjnych

  • Nadzorowanie przeglądów kontrolnych

  • Analiza błędów oraz nadzór nad procesami

  • Tworzenie dokumentacji jakościowej

  • Wstrzymywanie i analizę części niezgodnych

  • Kontrola części wzorcowych

  • Sporządzanie raportów pomiarowych

  • Przeprowadzanie audytów produktu

Nasze wymagania

  • Wykształcenia minimum - średnie techniczne

  • Znajomości rysunku technicznego

  • Umiejętności obsługi komputera (MS OFFICE)

  • Otwartości na zmiany i chęci podejmowania nowych wyzwań

  • Komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i gotowości do dalszej nauki – warunek konieczny

  • Gotowości do relokacji do Klötze / Niemcy (praca od pon.- pt.)

  • Umiejętności szybkiego uczenia się i chęci zdobywania nowej wiedzy

  • Odpowiedzialności, zaangażowania w realizację powierzanych zadań

  • Skrupulatności oraz terminowości w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży zabudowy ogniotrwałej

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenie w dziale jakości

  • Możliwość rozwoju i podniszenia kwalifikacji zawodowych

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Udział w interesujących międzynarodowych projektach

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Posiadamy zestaw benefitów pozaplacowych

Firma e-r-s GmbH jest dynamicznie rozwijającą się firmą z oddziałami w kilku krajach Europy, specjalizującą się w zabudowie ogniotrwałej: izolacje i osuszanie (budowa i serwis: kotły i piece przemysłowe, spalarnie śmieci, instalacje przemysłu chemicznego i petrochemicznego, instalacje topienia i wylewania metali nieżelaznych oraz instalacje produkujące parę wodną).

Do swojego działu projektowego w polskim oddzile firmy w Komornikach koło Środy Śląskiej firma e-r-s GmbH poszukuje kandydata lub absolwenta/ absolwentki bądź studenta/ studentki ostatniego roku studiów technicznych na stanowisko: Konstruktor / projektant CAD.

Przewiń do profilu firmy