Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

EUROLOOP sp. z o.o.

umowa o pracę
4 5005 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
5 4006 600 netto (+ VAT) / mies.
  • Krakowska 390, Zabierzów (pow. krakowski)
    Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Krakowska 390

Zabierzów (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • Praca z dokumentacją techniczną (specyfikacja, rysunek techniczny, schematy elektryczne)

  • Przeprowadzanie kontroli jakości dostarczonych przez dostawców komponentów pod kątem spełnienia wymagań specyfikacji i zwalnianie ich do obrotu

  • Weryfikowanie poprawności półproduktów i wyrobów gotowych w toku produkcji

  • Sporządzanie raportów z przeprowadzanych kontroli i wykonanych pomiarów

  • Informowanie osób odpowiedzialnych o wszystkich wykrytych niezgodnościach zarówno w dostawach, jak i w procesach produkcyjnych

  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym

  • Sporządzanie instrukcji pracy i kontroli w oparciu o wytyczne techniczne i inne dodatkowe wymagania

  • Nadzór nad przestrzeganiem standardów produkcyjnych i magazynowych

Nasze wymagania

- Wykształcenie techniczne kierunkowe

- Doświadczenia na stanowisku Kontrolera jakości w branży produkcyjnej

- Znajomość narzędzi pomiarowych i ich obsługi

- Umiejętność czytania rysunków technicznych i analitycznego myślenia

- Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:

- Znajomości ogólnych zasad funkcjonowania przedsiębiorstw produkcyjnych

- Znajomość wymagań zasad bezpieczeństwa i ochrony pracy

- Prawo jazdy kat. B

Inne:

- Umiejętność działania według określonych standardów i procedur

- Umiejętności koordynowania wielu zadań jednocześnie

- Bardzo dobra organizacja czasu i umiejętność zorganizowania własnego stanowiska pracy

- Dokładność w realizowaniu zadań, spostrzegawczość

To oferujemy

  • Opieka zdrowotna

  • Prywatna opieka medyczna

  • Multisport Benefit

  • Owoce w biurze

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasowym

  • Umowa o pracę lub inna preferowana forma zatrudnienia

  • Pracę w dynamicznej, ambitnej i szybko rozwijającej się spółce technologicznej, wraz z międzynarodowym zespołem z renomowanych ośrodków naukowo-badawczych, np. CERN

  • Możliwość aktywnego udziału w budowaniu Firmy

  • Udział w procesie rozwoju produktu od koncepcji po certyfikację

  • Pracę w szybko rozwijającym się sektorze elektromobilności o dużym potencjale rynkowym

O nas

EUROLOOP to polska firma technologiczno-produkcyjna, która oferuje szereg rozwiązań dla sektora elektro-mobilności, aby kreować i wspierać ekosystem wydajnego i niskoemisyjnego transportu. Oferta obejmuje tworzone od podstaw ładowarki prądu stałego oraz kompleksowe systemy IT do ich obsługi.

Spółka zawiązała się w marcu 2017 roku, bezpośrednio po zwycięstwie jej założycieli w konkursie Elona Muska - SpaceX Hyperloop Pod Competition I (Innovation Award).

Jednym z produktów EUROLOOP jest wielokrotnie nagradzana, wysokowydajna ładowarka prądu stałego przeznaczona dla pojazdów elektrycznych - WILLBERT Amber I.

Firma prowadzi międzynarodową ekspansję dostarczając swoje rozwiązania na wiele rynków, w tym [m.in](http://m.in/). Polska, Niemcy, Benelux, Rumunia, Turcja.

www.willbert.tech

www.euroloop.tech

[www.facebook.com/WILLBERTchargers](http://www.facebook.com/WILLBERTchargers)