Oferta pracy

Kontroler jakości

FAMUR S.A.

  • 3 Maja 91, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

FAMUR S.A.

3 Maja 91

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • odbiory jakościowe hydrauliki siłowej i sterowniczej w zakresie badań nieniszczących, geometrii konstrukcji, badań ciśnieniowych

  • nadzorowanie produkcji w zakresie jakości

  • prowadzenie zapisów jakościowych

  • nadzorowanie wprowadzonych działań korygujących i zapobiegawczych stwierdzonych niezgodności

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi: suwmiarka, mikromierz, czujniki itp.

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz podstaw metrologii

  • umiejętność pracy w zespole

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • samodzielność, odpowiedzialność

Mile widziane

  • uprawnienia VT, PT, MT, UT

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie stałe + cześć ruchoma (premie uznaniowe)

  • pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • świadczenia w ramach Zakładowego Systemu Świadczeń Socjalnych oraz prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie