Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Jakości

Smulders Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • odbiory jakościowe półwyrobów oraz gotowych elementów spawanych

  • kontrolę jakościową dostarczanych elementów od kooperantów

  • odbiory jakościowe malarskich powłok ochronnych

  • tworzenie dokumentacji jakościowej

Nasze wymagania

  • znajomość rysunku technicznego

  • dobra znajomość obsługi komputera ( MS Office)

  • chęć uzyskania (podnoszenia) kwalifikacji z zakresu badań nieniszczących NDT oraz zabezpieczeń antykorozyjnych

  • komunikatywność i kreatywność

  • dobra organizacja pracy

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

To oferujemy

  • zatrudnienie w nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Smulders Polska Sp. z o.o.

Smulders Polska Sp. z o. o. jest firmą działającą na rynku konstrukcji stalowych od 2011.

Produkujemy i montujemy konstrukcje stalowe budynków niemieszkalnych, przemysłowych i innych, takich jak stadiony, centra logistyczne, hale produkcyjne oraz konstrukcje wież wiatrowych, morskich i lądowych. Nasze konstrukcje wykonywane są dla klientów w Holandii, Belgii, Niemczech, Szwajcarii i wielu innych, na niemal wszystkich kontynentach. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, ponieważ łączą wiedzę i doświadczenie w branży konstrukcji stalowych.

Przewiń do profilu firmy