Logo Pracuj.pl

Kontroler Jakości

"Nordis" Chłodnie Polskie Sp. z o.o.O firmie

  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola realizacji zadań nad prowadzonymi procesami produkcyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie spożywcze lub pokrewne
  • Znajomość obsługi komputera i innych narzędzi komunikacji elektronicznej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do ich zrobienia

Mile widziane

  • Uprawnienia auditora wewnętrznego systemu HACCP
  • Znajomość obsługi urządzeń laboratoryjnych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w młodym zespole
  • System premiowy
  • Świadczenia socjalne /bony, paczki dla dzieci/
  • Eventy firmowe /wycieczki, imprezy integracyjne/
  • Parking firmowy/w tym parking dla rowerów/
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • udział w eventach firmowych /wycieczki, imprezy/
  • świadczenia świąteczne/bony, paczki dla dzieci/
  • system premiowy
  • stabilność zatrudnienia
  • rabaty na zakup produktów firmowych

"Nordis" Chłodnie Polskie Sp. z o.o.

Jesteśmy znanym producentem lodów i żywności mrożonej/warzywa, owoce, produkty kulinarne/, firmą z długoletnią tradycją

i doświadczeniem.

Naszą misją jest produkcja lodów i wyrobów kulinarnych

oraz dystrybucja mrożonej żywności zgodnie z wymaganiami naszych klientów.

Rozwój Naszej marki zależy od satysfakcji naszych klientów.

Rozwój Naszej firmy zależy od naszych pracowników.

Jeśli chcesz być częścią Naszej lodowej Krainy czekamy właśnie

na Ciebie:)

Kontakt:

NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o., Dział Kadr

ul. Zimna 1a,

65-707 Zielona Góra

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Kontroler Jakości, Zielona Góra