Kontroler Jakości

  • Zielona Góra, lubuskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.08.2018
  • Ważna jeszcze 12 dni (do 02.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Szwedzka Grupa Reac zajmuje się produkcją siłowników, systemów podnoszenia i przechyłu oraz ręcznych urządzeń sterujących stosowanych głównie w urządzeniach medycznych i rehabilitacyjnych. Naszą misją jest poprawa jakości życia. Realizujemy ją tworząc urządzenia poprawiające jego codzienny komfort.

    W związku z rozwojem firmy, do naszego zakładu znajdującego się na strefie ekonomicznej w Nowym Kisielinie , poszukujemy:

    KONTROLERA JAKOŚCI
    Miejsce pracy: Zielona Góra (okolice)

    Zadania:

    • Nadzór nad sprzętem kontrolno- pomiarowym tzn. terminowe przeglądy i wzorcowanie
    • Monitorowanie ilości sprzętu kontrolno pomiarowego na potrzeby produkcji
    • Współpraca z działem produkcji
    • Wykonywanie pomiarów bierzącej produkcji
    • Ocena zgodności wyrobu ze specyfikacją klienta
    • Wypełnienie dokumentacji jakościowej
    • Inicjowanie raportów 8D i działań natychmiastowych
    • Utrzymywanie porządku i higiena na stanowisku pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie min średnie o profilu technicznym lub doświadczenie roczne na podobnym stanowisku
    • Umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych
    • Doświadczenie we wzorcowaniu sprzętu kontrolno-pomiarowego bądź gotowość do przyswojenia w/w wiedzy
    • Zaangażowanie, rzetelność gotowość do podejmowania długoterminowych zadań.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie,
    • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
    • Pakiet socjalny,
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Proszę o zamieszczenie następującej klauzuli: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez REAC Components Sp.zo.o. z siedzibą przy ul. Nowy Kisielin – Innowacyjna 1, 66-002 Zielona Góra, moich danych osobowych zawartych w dokumentacji aplikacyjnej w celu i zakresie niezbędnym do uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacji”

    Administratorem danych jest Reac Components Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze ul. Nowy Kisielin – Innowacyjna 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko planista produkcji.

    Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
    bottom