Ta oferta pracy jest nieaktualna od 516 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Jakości

  • Kuranów (pow. żyrardowski), Żyrardów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZPC Flis sp. j.

    Jesteśmy firmą, która wyrosła z wieloletnich tradycji rodzinnych. Nasze wartości to smak i pasja z którymi pracujemy stawiając na ciągły rozwój i doskonalenie.

    Do naszego zespołu poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

    KONTROLER JAKOŚCI

    Miejsce pracy: Żyrardów (okolice), Kuranów (pow. żyrardowski)
    Region: mazowieckie

    „…Nie szukamy ideałów...” Szukamy zaangażowanych pracowników,

    którzy wspólnie z nami chcą rozwijać firmę

    Zakres obowiązków:

    • kontrola jakościowa produktów gotowych zgodnie z wymaganiami specyfikacji
    • prowadzenie dokumentacji jakościowej
    • przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz zasad BHP

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie lub wyższe;
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
    • znajomość systemu HACCP, IFS;
    • zaangażowanie;
    • umiejętność pracy w zespole;
    • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia;
    • stabilność zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego i osobistego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o podpisanie swojego CV oraz dopisanie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)