Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler/ka Finansowy/a

WEBTALK sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Skierniewicka 10A
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

WEBTALK sp. z o.o.

Skierniewicka 10A

Warszawa

Opis stanowiska:

  • bieżąca współpraca z działem księgowości,
  • obsługa systemu bankowości oraz wykonywanie przelewów,
  • kontrola kasy, rozliczanie rachunków gotówkowych, obsługa karty płatniczej,
  • kontrola formalno-rachunkowa dokumentów zakupowych,
  • przygotowanie zestawienia należności,
  • kontakt z Urzędem Skarbowym i ZUS,
  • wprowadzanie dokumentów do programu finansowego AIO.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości w średnich przedsiębiorstwach,
  • skrupulatność, dokładność, rzetelność,
  • terminowość, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • nowoczesne i komfortowe biuro w przyjaznej lokalizacji (warszawska Wola),
  • samodzielność w realizowanych działaniach.

Ogłoszenie archiwalne