Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler/ka Jakości

Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o.

  • Kutno

    Kutno, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad produkcją w zakresie jakości produktu gotowego.

  • Nadzór nad dokumentacją związaną z obszarem jakościowym jak i produkcyjnym

  • Prowadzenie audytów wewnętrznych

  • Pobór i przygotowanie próbek do badań

  • Wykonywanie badań zgodnie z obowiązującą dokumentacją na stanowisku pracy

  • Prowadzenie zapisów z wykonywanych analiz oraz dokumentów związanych z procesem produkcyjnym

  • Ocenę jakości produktu gotowego

  • Nadzór nad magazynowaniem prób referencyjnych oraz sprzętem kontrolno-pomiarowym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży spożywczej)

  • Posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • Mile widziana znajomość systemu SAP R3

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość ciekawego rozwoju zawodowego

  • Udział w seminariach, targach, imprezach branżowych

  • Umowę o pracę

  • Ciekawy pakiet socjalny

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Vandemoortele to europejski lider w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości żywności.

Firma koncentruje swoje działania w sektorze piekarniczym B2B (mrożone produkty piekarnicze) oraz tłuszczach (margaryny).

Do naszego zespołu VDM poszukujemy dynamicznych osób na stanowisko: Kontroler/ka Jakości

Przewiń do profilu firmy