Logo Pracuj.pl

Kontroler/ka jakości montażu elektronicznego

KOMPANIA ELEKTRONICZNA sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

KOMPANIA ELEKTRONICZNA sp. z o.o.

Okulickiego 7/9

Piaseczno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zleconych zadań zgodnie z założonymi procedurami i poleceniami przełożonego,
  • Diagnozowanie błędów na poziomie komponentów oraz wyrobu gotowego,
  • Przygotowanie podzespołów montażowych,
  • Wykonywanie zabiegów i operacji montażowych zgodnych z dokumentacją technologiczną,
  • Kontrola jakości.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy montażu elektronicznym,
  • Doświadczenie w kontroli jakości,
  • Umiejętności obsługi przyrządów montażowych i pomiarowych,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętność lutowania - warunek konieczny.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pracę w miłej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Kompania Elektroniczna Sp. z o.o. - kontraktowy producent modułów elektronicznych w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji - kontrola jakości montażu elektronicznego SMT i THT.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontroler/ka jakości montażu elektronicznego, Okulickiego 7/9, Piaseczno