Oferta pracy

Kontroler/ka Jakości – Operator/ka Wsparcia Produkcji

Exact Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości komponentów z branży Automotive

  • Wsparcie produkcji

  • Raportowanie wykonanej pracy

Nasze wymagania

  • Dokładność

  • Zaangażowanie

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Udział w programie „Poleć”

  • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People

  • Ubezpieczenie NNW

  • Zaplecze socjalne

  • Szkolenie wprowadzające w nowe obowiązki - Nie wymagamy doświadczenia! Wystarczy że będzie postępował zgodnie z instrukcją

  • Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS

  • Atrakcyjną stawkę godzinową

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Zdobywanie doświadczenia w firmie o zasięgu międzynarodowym

  • Pracę w systemie zmianowym

Exact Systems Sp. z o.o.

Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji oraz Chin. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.000 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

Przewiń do profilu firmy