Oferta pracy

Kontroler/ka Jakości – Pracownik Wsparcia Produkcji

Exact Systems Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa zlecenie
  • Pracownik fizyczny

Exact Systems Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z branży Sorting & Rework. Od roku 2004 konsekwentnie budujemy swoją pozycję czołowego dostawcy rozwiązań jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Swoje usługi świadczymy na terenie Polski, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czech, Słowacji, Rumunii, Węgier, Turcji, Chin, Portugalii, Hiszpanii oraz Rosji. Naszymi Klientami w Polsce są wiodące koncerny przemysłowe, dla których każdego dnia zlecenia realizuje ponad 5.500 Kontrolerów Jakości Exact Systems Sp. z o.o.

W związku z dynamicznym rozwojem
obecnie poszukujemy osób do współpracy w roli:

Kontroler/ka Jakości
– Pracownik Wsparcia Produkcji

Zadania na stanowisku:

  • Kontrola jakości części z branży Automotive
  • Potwierdzenie zgodności lub niezgodności wyrobów gotowych zgodnie ze specyfikacją techniczną
  • Wsparciem produkcji
  • Raportowanie wyników

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Dokładność
  • Rzetelnego podejścia do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • Prace od ZARAZ
  • Atrakcyjne stawki godzinowe oraz dodatki
  • Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People
  • Współprace w oparciu o umowę zlecenie
  • Zaplecze socjalne
  • Prace w systemie zmianowym
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie oraz szkolnego ubezpieczenia NNW dla dzieci pracowników
  • Szkolenie wprowadzające oraz doskonalące
  • Wsparcie Koordynator
Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole Exact Systems
Nie czekaj za nim ktoś zajmie Twoje miejsce!
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
Chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie i firmie Exact Systems?

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy