Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler/ka Jakości Stretch

Marflex - M.J. Maillis Poland. Sp. z o.o.

  • Przemysłowa 4, Karczew (pow. otwocki)
    Karczew (pow. otwocki), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Przemysłowa 4

Karczew (pow. otwocki)

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola wejściowa surowców i materiałów produkcyjnych do produkcji folii Stretch

  • Kontrola procesu produkcyjnego,

  • Kontrola wyrobu gotowego,

  • Prowadzenie zapisów z przeprowadzonych badań,

  • Raportowanie niezgodności produkcyjnych,

  • Bieżąca współpraca z innymi działami,

  • Praca zmianowa pn-nd w godzinach 06:00-14:00; 14:00-22:00 w systemie ciągłym (również w weekendy)

Nasze wymagania

  • Minimum 1-rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie min średnie - techniczne,

  • Znajomość technik pomiarowych,

  • Umiejętności analityczne,

  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów,

  • Rzetelność, skrupulatność i terminowość,

  • Otwartość na pracę zmianową,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w intensywnie rozwijającej się organizacji w międzynarodowym środowisku stwarzającym doskonałe możliwości zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym

  • Udział w ciekawych projektach

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach obowiązującego systemu szkoleń

  • Bezpłatną opiekę medyczną w Medicover

  • Ubezpieczenie grupowe dla pracowników i członków rodziny

  • Realne wsparcie z ZFŚS – dofinansowanie do wypoczynku, bony świąteczne

  • Elastyczne godziny pracy

  • Owocowe poniedziałki

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Firma MARFLEX – M.J. MAILLIS POLAND Sp. z o. o jest jedną z wiodących firm produkcyjnych  dostarczających na rynek europejski wysokiej jakości folię stretch oraz paski PP i PET.

Firma należy do międzynarodowego koncernu Maillis Group, działającego na kilkunastu rynkach, docierając do Klientów na całym świecie, zapewnia kompleksowe rozwiązania w dziedzinie końcowego pakowania produktów dla wszystkich gałęzi przemysłu.

MARFLEX – M.J. MAILLIS POLAND Sp. z o. o to organizacja dająca możliwości zdobycia cennego doświadczenia oraz realne warunki rozwoju, niezależnie od tego na jakim etapie kariery zawodowej jesteś.

Jeśli szukasz stabilnego, bezpiecznego miejsca pracy, bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz lubisz pracować w miłej atmosferze to dołącz do NAS!

W związku z ciągłym rozwojem aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy