Oferta pracy

Kontroler kosztów na projekcie budowlanym

Kelly Services Poland Sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Dla jednego z naszych klientów, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Position: Kontroler kosztów na projekcie budowlanym - Niemcy

Location: Niemcy

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami proceduralnymi, warunkami umowy

  • sporządzanie zapytań ofertowych

  • przygotowanie dokumentacji do rozliczenia kontraktów prowadzonych przez niemiecką spółkę

  • przygotowanie zamówień materiałów oraz usług zgodnie z procedurami wewnętrznymi

Wymagania pracodawcy

  • znajomość j. niemieckiego w stopniu zaawansowanym

  • gotowość do pracy na terenie Niemiec (Berlin)

  • wykształcenie wyższe budowlane lub ekonomiczne

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie budowlanej

  • umiejętności nadzorcze w zakresie finansów

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Pracodawca oferuje

  • Pracę na rynku niemieckim

  • Zakwaterowanie lub dodatek mieszkaniowy

  • Stabilne zatrudnienie

  • System premiowy

  • Pakiet relokacyjny

  • Bonus roczny

  • Ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Sekcje sportowe

  • Wymiany międzynarodowe

  • Ciekawy program szkoleń

  • Dzień wolny w urodziny

  • Dobrą atmosferę w pracy

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań HR dla różnego rodzaju klientów biznesowych. Kelly Services realizuje projekty rekrutacyjne w obszarach: Finanse, Księgowość, HR, Sprzedaż i Marketing, IT, Inżynieria. Ponadto oferuje szereg usług, związanych z konsultingiem oraz outsourcingiem pracowniczym.

Przewiń do profilu firmy