Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler kosztów na projekcie (Cost Controller / Kaufmann / Kauffrau)

Budimex SA

  • Berlin, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z wymaganiami proceduralnymi, warunkami umowy,

  • sporządzanie zapytań ofertowych,

  • przygotowanie dokumentacji do rozliczenia kontraktów prowadzonych przez niemiecką spółkę,

  • przygotowanie zamówień materiałów oraz usług zgodnie z procedurami wewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • znajomość j. niemieckiego w stopniu zaawansowanym,

  • gotowość do pracy na terenie Niemiec (Berlin),

  • wykształcenie wyższe budowlane lub ekonomiczne,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie budowlanej,

  • umiejętności nadzorcze w zakresie finansów,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • bonus roczny

  • możliwości rozwoju w organizacji

Budimex SA

W związku z rozwojem Budimex Bau - spółki zależnej Budimexu SA, poszukujemy Kontrolera Kosztów na Projekcie.

Powstanie firmy Budimex Bau GmbH datuje się na rok 2004, chociaż obecność grupy Budimex SA w formie oddziału w Niemczech sięga lat 70-tych. Powołanie odrębnej spółki miało na celu zwiększenie sprzedaży usług montażowych na rynku niemieckim. Początkowo działalność firmy koncentrowała się na prefabrykacji elementów betonowych, następnie żelbetowych i stalowych. W roku 2021, po przejściowym zawieszeniu aktywności, spółka Budimex Bau GmbH reaktywowała swoją działalność rozpoczynając realizację projektów budowlanych.

Działamy na rynku niemieckim głównie jako generalny wykonawca biorąc udział w przetargach publicznych w zakresie budowy dróg, mostów, przyłączy sanitarnych, budownictwa przemysłowego jak i kubaturowego.

Przewiń do profilu firmy