Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler kosztów produkcji

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.O firmie

  • Rudawka 83, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Rudawka 83

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie cyklicznych analiz kosztów produkcji przy ścisłej współpracy z Pionem Operacyjnym w zakresie zleconym i nadzorowanym przez kierownika.

  • Wykonywanie raportów dot. działalności operacyjnej Spółki oraz:

  • Uzgodnienia kont w zakresie odpowiedzialności w tym Inter Company,

  • Przygotowanie kwotacji nowych produktów oraz współpraca w tworzeniu CAR,

  • Proces zamknięcia miesiąca – prace zlecone przez kierownika,

  • Proces prognozowania miesięcznego oraz Profit Plan,

  • Samodzielne prowadzenie projektów,

  • Zarządzanie systemami kontroli wewnętrznej, koordynowanie kontroli kosztów oraz zadań związanych z raportowaniem,

  • Kalkulacja kosztów standardowego i stawek standardowych,

  • Weryfikacja i ocena projektów oszczędnościowych.

  • Nadzorowanie systemu ewidencji kosztów produkcji i wyceny magazynów w zakresie zleconym przez kierownika.

  • Pomoc w zapewnieniu zgodności systemu księgowego Spółki z korporacyjnymi i polskimi systemami oraz zasadami kontroli wewnętrznej.

  • Prowadzenie dokumentacji pomocniczej dla operacji księgowych w zakresie wyznaczonym przez przełożonego.

  • Zarządzanie projektami, aktywny udział w pracach projektowych oraz rola ERP Koordynatora w zakresie:

  • Komunikowania potrzeby zmian do zespołu IT,

  • Koordynowanie testów systemu (od strony użytkowników) po dokonanych zmianach,

  • Bieżacy nadzór nad Oralce Manuf pod kątem zmian i generowania raportów,

  • Udział w audytach, np. Audyty finansowe, wewnętrzne, SOX, 5S, ISO TS, IATF 16949, obserwacji zachowań.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość zasad rachunkowości – polskiej i korporacyjnej (US GAAP);

  • Dobra znajomość zasad tworzenia i prowadzenia raportowania procesów finansowych i ekonomicznych w korporacjach;

  • Wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne, praca w zespole, ustalania priorytetów

  • Znajomość procesu wyceny kosztu standardowego w przedsiębiorstwie produkcyjnym

  • Znajomość narzędzi do oceny projektów i umiejętność prezentacji wyników

  • Umiejętność obsługi komputera (Microsoft Excel, PowerPoint) w stopniu bardzo dobrym,

  • Znajomość języka angielskiego (Business English) w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na przez firmę Eaton,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Dofinansowanie do karty MULTISPORT,

  • Uczestnictwo w sekcjach sportowych Eaton,

  • Bezpłatną opiekę medyczną TU Zdrowie,

  • Bezpieczne środowisko pracy,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej reputacji w międzynarodowym środowisku,

  • Wewnętrzny parking dla pracowników, parking dla rowerów, motocykli.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Jesteśmy częścią amerykańskiej korporacji EATON działającej na całym świecie. W 2005 roku powstał nowoczesny zakład w Bielsku-Białej, w którym aktualnie pracuje prawie 1000 osób. Obecnie jesteśmy w trakcie rozbudowy jednego z obszarów produkcyjnych. Produkujemy zawory silnikowe, popychacze hydrauliczne i dźwigienki zaworowe, których odbiorcami są koncerny przemysłu motoryzacyjnego na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy