Ta oferta pracy jest nieaktualna od 6 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kontroler Kosztów Produkcji

  • Skawina, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-04-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

    Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

    Lokalizacja Skawina

    Naszym Klientem jest międzynarodowa grupa kapitałowa. W związku z rozwojem działalności poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Kosztów Produkcji

    Zakres obowiązków

    • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie osiąganych wyników oraz wykonania budżetu w podległych jednostkach
    • Sporządzanie, aktualizacja, weryfikacja i nadzór nad budżetem
    • Kontrola kosztów i przychodów budżetu
    • Uczestnictwo, kontrola i nadzór nad umowami zakupowymi, podwykonawczymi i sprzedażowymi w zakresie finansowym.
    • Przestrzeganie zasad i terminów zbierania informacji niezbędnych do sporządzenia raportów.

     Oferta:

    • Umowa o pracę w stabilnej rosnącej grupie kapitałowej
    • Pakiet świadczeń dodatkowych ( premia roczna, opieka medyczna)
    • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kompetencji
    • Samochód służbowy jest do dyspozycji w ramach potrzeb

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe (finanse/ księgowość)
    • Doświadczenie w kontrolingu w firmie produkcyjnej
    • Doświadczenie w kalkulacji kosztów standardowych/ zużycia materiałów/ surowców i Technicznych Kosztów Wytworzenia
    • Zdolności analityczne
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Otwartość i nastawienie na współpracę

    opisopisopisopis

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)