Oferta pracy

Kontroler Kredytowy

Jungheinrich Polska Sp. z o.o. O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Jungheinrich to wiodący producent kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Poza produkcją, sprzedażą, wynajmem oraz serwisowaniem wózków widłowych, oferujemy potrzebne w każdym nowoczesnym magazynie: najwyższej klasy regały, oprogramowanie oraz dodatkowe wyposażenie. Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy wspólnie z naszymi Pracownikami. Inwestujemy w talenty i promujemy kulturę otwartości, uczciwości i wzajemnego szacunku. Dołączając do Jungheinrich, dołączysz do zespołu kreatywnych ludzi, dzięki którym powstają innowacyjne rozwiązania.

Obecnie do naszej Centrali w Warszawie poszukujemy Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Rozpatrywanie i zatwierdzania wniosków kredytowych klientów w oparciu o standardy i wymagania firmy.
  • Działanie zgodnie z wytycznymi i wymogami polityki kredytowej firmy w zakresie kontroli i monitorowania portfela kredytowego.
  • Monitorowanie sytuacji finansowej klientów w oparciu o dostępne dane.
  • Uzgadnianie i procesowanie zabezpieczeń transakcji.
  • Kontakt z kluczowymi Klientami.
  • Współpraca z działami operacyjnymi.
  • Przygotowywanie rekomendacji na Komitet kredytowy.
  • Usprawnianie i wdrażanie procesów i narzędzi kontroli kredytowej.
  • Zwalnianie blokad.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia).
  • Doświadczenia w rekomendowaniu i/ lub podejmowaniu decyzji kredytowych.
  • Silne umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, wypracowywania niestandardowych rozwiązań i podejmowania decyzji optymalnych z punktu widzenia biznesu.
  • Umiejętność współpracy w zespole.
  • Umiejętność dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy zapewniającej realizację powierzonych zadań.
  • Dobra znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie.
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel.
  • Znajomość SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z teamem odnoszącym sukcesy.
Przejrzyste zasady wynagrodzenia.
Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.
Profesjonalne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.
Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia.
Pakiet socjalny (opiekę medyczną, pakiet sportowy i inne).
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne