Oferta pracy

Kontroler Laboratorium QA

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe przeprowadzanie analizy sensoryczne oraz fizyko-chemiczne zgodnie z obowiązującymi planami badań, standardami, specyfikacjami oraz normami.

  • Sporządzanie raportów wyników analiz.

  • Wydawanie decyzji użycia surowców, półproduktów, prób ofertowych, mieszanek i produktów gotowych, opakowań na podstawie wyników analiz ( blokowanie/ zwalnianie).

  • Sprawdzanie i archiwizowanie dokumentacji - CoA.

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji laboratoryjnej.

  • Obsługa programu SAP, Qguar, Blue.

  • Odnawianie i przechowywanie standardów oraz prób archiwalnych.

  • Nadzór nad aparaturą, sprzętem laboratoryjnym oraz odpowiednia ich obsługa.

  • Przygotowanie odczynników niezbędnych do analiz oraz prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów odczynników.

  • Przeprowadzanie małych auditów w obszarach magazynowania, nadzorowanie przestrzegania zasad GMP i GHP w podległych obszarach; o nieprawidłowościach informowanie na bieżąco kierowników odpowiednich obszarów; inicjowanie działań korygujących i sprawdzanie ich skuteczności.

  • Odpowiadanie za utrzymanie porządku i czystości w obrębie powierzonego stanowiska pracy zgodnie z obowiązującymi instrukcjami higieniczno-sanitarnymi.

  • Wspieranie zespołów fabrycznych pracujących nad poprawą jakości oraz wykorzystywanie metodologii WCM.

  • Czynny udział w analizach jakościowych (Q-EWO) oraz zgłaszanie Tagów Jakościowych w aplikacji BuildApp.

  • Udział w szkoleniach organizowanych przez Pracodawcę oraz organizowanie szkoleń jakościowych dla współpracowników.

  • Praca zgodnie z przyjętymi zasadami HACCP

  • Przestrzeganie przepisów BHP / P.Poż. / Ochrony Środowiska oraz obowiązujących procedur i instrukcji.

  • Wykonywanie audytów behawioralnych (SBO).

  • Reagowanie na występowanie niebezpiecznych lub niezgodnych ze standardami zachowań w otoczeniu stanowiska pracy, hali produkcyjne etc - S-EWO oraz Safety Tag.

  • Zapobieganie sytuacjom niebezpiecznym i zdarzeniom wypadkowym.

  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego nie wymienione w opisie stanowiska, a ściśle związane z działalnością Pracodawcy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie, doświadczenie – 1 rok

  • wysoki próg wrażliwości sensorycznej / umiejętnosci manualne / koncentracja / umiejętność samokontroli / zachowania higieny

  • dokładność, spostrzegawczość

  • obsługa komputera

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia na umowę o pracę w międzynarodowej korporacji z branży FMCG,

  • Ciekawą, dynamiczną, dającą satysfakcję pracę, w firmie zapewniającej bezpieczne środowisko pracy

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Możliwości rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o dużej renomie na rynku spożywczym,

  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz premia kwartalna

  • Dodatkowe benefity (Opieka medyczna, karta Multisport, Ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Program Emerytalny opłacany przez firmę, dofinansowanie do wypoczynku pracownika i rodziny, paczki i bony okolicznościowe, benefity świąteczne, sklepik z produktami Unilevera w atrakcyjnej cenie, nagrody za wprowadzanie usprawnień)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Lokalizacja

Unilever Poland Poznań