Oferta pracy

Kontroler/Manager Finansowy

Domino Executive SearchO firmie

  • dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z siedzibą w USA. Spółka posiada zakład produkcyjny w Polsce. W związku z nowymi projektami, Firma szuka osoby o szerokich kompetencjach w obszarze Finansów do wykonania analiz i zmian w systemie raportowania oraz optymalizacji procesów. Realizacja projektu jest przewidziana na 3-6 miesięcy.

Kontroler/Manager Finansowy – Projekt Interim (3-6 mies.)

Zadania:

  • Analiza procesów finansowych i biznesowych w Spółce w Polsce
  • Organizacja i koordynacja procesów z księgowością zewnętrzną
  • Analiza polityki cenowej, kosztów materiałowych, kosztów pracy itp.
  • Analiza raportowania wewnętrznego w oparciu o P&L z biura podatkowego
  • Stworzenie nowego modelu raportowania w oparciu o US GAAP
  • Wsparcie wdrożenia ERP
  • Współpraca z działem finansowym Grupy w Europie

Wymagania:

  • Wykształcenie: finanse, controlling, księgowość itp.
  • Doświadczenie w kontrolingu i finansach w firmie produkcyjnej
  • Znajomość międzynarodowych standardów raportowania US GAAP
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP

Oferta:

  • Czas wykonania projektu: 3-6 miesięcy
  • Forma zatrudnienia i wynagrodzenie – do negocjacji
  • Praca zdalna Home Office

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne