Oferta pracy

Kontroler Materiałowy

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Johnson Matthey Poland jest częścią Johnson Matthey, firmy działającej na rynku międzynarodowym od ponad 200 lat. Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza. Pomagamy przy tym naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w globalnym przemyśle motoryzacyjnym, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Gliwicach poszukujemy Kontrolera Materiałowego, który dołączy do zespołu Production Lines Johnson Matthey Poland.

Główne obowiązki:

  • Kontrola i nadzór nad operacjami przemieszczania się surowców i produktów w obszarze działu produkcyjnego;
  • Zapewnienie precyzyjnych zapisów z inwentaryzacji stanów magazynowych;
  • Zapewnienie dostępności materiałów niezbędnych do procesu produkcji;
  • Nadzór nad poprawnością transakcji w systemie SAP ( minimalizowanie otwartych zamówień , monitorowanie i wyjaśnianie odchyleń);
  • Zarządzanie stanami magazynowymi i przeprowadzanie systematycznych inwentaryzacji;
  • Zapewnienie stałego przepływu surowców i produktów ( w tym związków metali szlachetnych);
  • Zarządzanie i kontrola stanów pozostałości materiałów po produkcji, nadzór i usuwanie niepotrzebnych materiałów, pełna kontrola nad odpadami;
  • Zapewnienie dokładności w procesie utylizacji odpadów produkcyjnych i skrócenie czasu oczekiwania;
  • Uczestniczenie w sortowaniu i księgowaniu odpadów produkcyjnych;
  • Uczestniczenie w aktywnościach TPM, proponowanie usprawnień procesów produkcyjnych;
  • Zapewnienie bezpiecznej pracy własnej oraz dbałość o bezpieczeństwo współpracowników;
  • Monitorowanie i komunikowanie ustalonych wskaźników wydajności pracy (KPI).

Czy jesteś idealnym kandydatem / kandydatką? Nasze wymagania to:

  • Wykształcenie techniczne, z dobrymi umiejętnościami matematycznymi;
  • Co najmniej 1-roczne doświadczenie w środowisku produkcyjnym, szczególnie w obszarze gospodarki materiałowej;
  • Umiejętność samodzielnego myślenia, samodzielnej pracy bez bezpośredniego nadzoru
  • Umiejętności organizacyjne;
  • Przywiązanie do detali, umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów;
  • Umiejętność współpracy w zespole, doskonała komunikacja interpersonalna;
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office oraz SAP (lub innego systemu ERP);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Co oferujemy:

  • Praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej;
  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych;
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne);
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy;
  • Przyjazna atmosfera pracy;
  • Praca w rozpoznawanej, nowoczesnej, stabilnej firmie.

Jeżeli chcesz, aby Spółka wykorzystała Twoje dane osobowe inne niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy (np. wizerunek, numer telefonu, adres e-mail) zawarte w dokumentach aplikacyjnych, prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy przez Johnson Matthey Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Alberta Einsteina 6, dla celów niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Jeżeli chcesz, aby Spółka skorzystała z podanych przez Ciebie danych osobowych w celach niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, załącz poniższą klauzulę zgody w swoich dokumentach aplikacyjnych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Johnson Matthey Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, ul. Alberta Einsteina 6, dla celów niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Johnson Matthey jest pracodawcą oferującym równe szanse i zachęca do składania aplikacji przez odpowiednio wykwalifikowanych Kandydatów, niezależnie od płci, rasy, niepełnosprawności, wieku, religii, narodowości, przekonań politycznych, przynależności związkowej, pochodzenia etnicznego, wyznania, oraz orientacji seksualnej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy