Oferta pracy

Kontroler Materiałowy

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola i nadzór nad operacjami przemieszczania się surowców i produktów w obszarze działu produkcyjnego;

  • Zapewnienie precyzyjnych zapisów z inwentaryzacji stanów magazynowych;

  • Zapewnienie dostępności materiałów niezbędnych do procesu produkcji;

  • Nadzór nad poprawnością transakcji w systemie SAP ( minimalizowanie otwartych zamówień , monitorowanie i wyjaśnianie odchyleń);

  • Zarządzanie stanami magazynowymi i przeprowadzanie systematycznych inwentaryzacji;

  • Zarządzanie i kontrola stanów pozostałości materiałów po produkcji, nadzór i usuwanie niepotrzebnych materiałów, pełna kontrola nad odpadami;

  • Zapewnienie dokładności w procesie utylizacji odpadów produkcyjnych i skrócenie czasu oczekiwania;

  • Uczestniczenie w sortowaniu i księgowaniu odpadów produkcyjnych;

  • Uczestniczenie w aktywnościach TPM, proponowanie usprawnień procesów produkcyjnych;

  • Zapewnienie bezpiecznej pracy własnej oraz dbałość o bezpieczeństwo współpracowników;

  • Monitorowanie i komunikowanie ustalonych wskaźników wydajności pracy (KPI).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, z dobrymi umiejętnościami matematycznymi;

  • Co najmniej 1-roczne doświadczenie w środowisku produkcyjnym, szczególnie w obszarze gospodarki materiałowej;

  • Umiejętność samodzielnego myślenia, samodzielnej pracy bez bezpośredniego nadzoru;

  • Umiejętności organizacyjne;

  • Przywiązanie do detali, umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność współpracy w zespole, doskonała komunikacja interpersonalna;

  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office oraz SAP (lub innego systemu ERP);

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej;

  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych;

  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne);

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy;

  • Przyjazna atmosfera pracy;

  • Praca w rozpoznawanej, nowoczesnej, stabilnej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Johnson Matthey specjalizuje się w zrównoważonej technologii. Korzystamy z naszej wiedzy naukowej, aby tworzyć innowacyjne produkty, które odgrywają kluczową rolę w ograniczaniu szkodliwej emisji i poprawie jakości powietrza, pomagając naszym klientom spełniać wymagania prawne na całym świecie. Jako dostawca jednej trzeciej katalizatorów w przemyśle motoryzacyjnym na całym świecie, odgrywamy istotną rolę w tworzeniu przyszłości.

Do naszego zakładu w Gliwicach poszukujemy Kontrolera Materiałowego, który/-a wesprze obszar produkcyjny w spółce Johnson Matthey Poland Sp. z o.o. w Gliwicach.

Przewiń do profilu firmy