Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kontroler Należności

Aliplast Sp. z o. o.

Wacława Moritza 3

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • Bieżąca kontrola należności

  • Ustalanie i kontrola kredytów kupieckich

  • Nadzorowanie realizacji nowych zamówień

  • Ustalanie harmonogramów spłat

  • Tworzenie nowych kont i administrowanie bazy odbiorców

  • Współpraca z kancelariami prawnymi w kraju i za granicą w celu egzekucji długów

Nasze wymagania

  • Zdolność radzenia sobie ze stresem i presją czasu

  • Umiejętność wypracowywania korzystnych kompromisów

  • Rzetelność, sumienność, konsekwencja w działaniu

  • Odwaga w podejmowaniu rozsądnych decyzji

  • Dobra organizacja pracy

  • Wykształcenie kierunkowe (ekonomia, prawo) będzie atutem

  • Język angielski umożliwiający swobodną komunikację w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat)

  • Możliwość przystąpienia po roku pracy do Pracowniczego Programu Emerytalnego w całości finansowanego przez Pracodawcę

  • Wspieranie aktywności pracowniczych (dofinansowanie do kart MultiSport, Aliplast Runner Team, Aliplast Fishing Team)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Spółka Alipast, polska część światowej grupy koncernu Corialis, to prężnie rozwijający się na polskim rynku producent profili aluminiowych. Firma Aliplast powstała w 2002 roku, od pierwszych lat działalności Spółka Aliplast skupiła się na inwestycjach i rozwoju, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości oferowanego produktu oraz wdrażaniu nowych innowacyjnych rozwiązań w systemach profili aluminiowych. Na początku swej działalności Aliplast zatrudniał 15 osób, obecnie w firmie pracuje 830 pracowników i na tym nie zaprzestaje. Dynamika sprzedaży, zwiększająca się wciąż lista odbiorców z Polski i Europy została zauważona na rynku.

Przewiń do profilu firmy