Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kontroler Operacyjny/Biznesowy

AIC S.A.O firmie

  • Rdestowa 41, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

AIC S.A.

Rdestowa 41

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • rozwój modelu rachunkowości zarządczej i procesu raportowania zarządczego

  • prowadzenie projektów i rozliczeń controllingowych dotyczących działalności operacyjnej (produkcja, logistyka) oraz działalności inwestycyjnej (controlling projektów)

  • analizy kosztów produkcji/wytworzenia oraz analiz przyczyn odchyleń od cen ewidencyjnych

  • analizy stanów magazynowych i wskaźników rotacji zapasów (wyroby gotowe, półprodukty, materiały)

  • wspieranie optymalizacji procesów operacyjnych w obszarach produkcji i logistyki

  • raportowanie wyników sprzedaży/produkcji wraz z analizą rentowności grup produktowych

  • przygotowywanie prognoz i estymacji przychodów, kosztów i wyników operacyjnych zarówno dla całej firmy, jak i dla poszczególnych jednostek biznesowych

  • udział w procesie przygotowywania budżetów oraz monitorowanie wykonania budżetu wraz z analizą odchyleń

  • prezentowanie analiz i wyników operacyjnych/finansowych kadrze kierowniczej

  • przygotowywanie analiz opłacalności oraz oceny planowanych inwestycji/projektów

  • wsparcie procesu opracowywania nowych i modyfikacji istniejących narzędzi służących do analiz i raportowania

Nasze wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia w obszarze controllingu w firmie produkcyjnej

  • wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, ekonomia, rachunkowość)

  • znajomości zasad rachunkowości zarządczej i budżetowania

  • biegłość w posługiwaniu się MS Excel

  • znajomość narzędzi Business Intelligence

  • doskonałe umiejętności analityczne

  • doświadczenie w zarządzaniu procesami

  • umiejętność współpracy na wszystkich szczeblach organizacji

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • bezpłatny parking

  • stołówka, w której wypijesz pyszną kawę i herbatę

  • pakiet opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny

  • duża doza samodzielności w wykonywanych zadaniach

  • dogodny dojazd, firma mieści się blisko obwodnicy

  • pracę w doświadczonym, sympatycznym i wspierającym się zespole, wspólnie dążącym do osiągnięcia celu

AIC S.A.

AIC S.A. jest firmą inżynieryjno-produkcyjną specjalizującą się w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Dostarczamy nasze produkty do największych producentów w USA, Kanadzie, Europie oraz Azji. Aktywnie bierzemy udział w światowych projektach badawczo-rozwojowych.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli jesteś osobą, która dba o wysoką jakość informacji zarządczej, potrafi tworzyć modele finansowe oparte o procesy operacyjne (produkcja/logistyka) oraz aktywnie wspiera kluczowe decyzje kadry menadżerskiej - ta praca jest dla Ciebie!